Haber

“39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı” 11 Aralık’ta sona eriyor

Tüm Fuarcılık Üretim AŞ (TÜYAP) ile Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğinde düzenlenen “39. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı” 11 Aralık’ta sona eriyor.

Kovid-19 salgını nedeniyle 2 yıl aradan sonra okurlarla buluşan fuar, açıldığı 3 Aralık’tan bu yana binlerce kitapsever tarafından ziyaret edildi.

Bu yıl “Kitabın Sihirli Dünyası” temasıyla düzenlenen fuara İstanbul ve çevre illerden okullar yoğun ilgi gösterdi.

Öğrencilerin okudukları kitapların yazarlarıyla tanışma ve indirimli kitap satışlarından yararlanma fırsatı bulduğu fuara bu yıl bine yakın yerli ve yabancı yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor.

Murathan Mungan, İlber Ortaylı, Tarık Tufan, Sinan Akyüz, Nihat Sırdar, Ayşe Kulin, Osman Pamukoğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Murat Menteş, Yılmaz Özdil, Varol Yaşaroğlu, Ziya Selçuk, finalde imza etkinliklerine katılacak yazarlar arasında yer alıyor. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın iki günü. Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan, Burcu Karataş Metin, Atilla Yeşilada, Şükrü Erbaş, Cem Yılmaz, Buğra Gülsoy, Tuna Kiremitçi, Hakan Günday, Ercan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, İclal Aydın, Umut Sarıkaya, Emre Kongar, Kahraman Tazeoğlu, Nazan Bekiroğlu, Thomas Taylor, İlker Başbuğ ve Sinan Canan.

Öğrenci, öğretmen, çocuk, emekli ve engelli bireylerin ücretsiz olarak katılabildiği fuar hafta içi 10.00-19.00, hafta sonu 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Etkinlik listesi, imza günleri ve fuarla ilgili detaylı bilgiye “istanbulkitapfuari.com” adresinden ulaşılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu