Haber

Başarılı voleybolculara tebrik

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Profesyonel Bayanlar 2. Lig 16. Kümede uğraş eden Malatya Galip Demirel Spor Kulübü yönetici ve atletlerini kabul eden Malatya Valisi Hulusi Şahin, başarılı sonuçlar almalarından ötürü atletleri ve yöneticileri kutladı.

Takımın kuruluşu ve ileriye dönük gayelerinin istişare edildiği ziyaret sonrası, Vali Şahin, Malatya’da ilk defa bir kadın voleybol takımının profesyonel ligde mücadele etmesinin önemine dikkat çekti. Ortaya konan hedef noktasında yönetimi ve takımı tebrik eden Şahin, tüm Malatya’nın kadroya sahip çıkması noktasında vurgu yaparken, kendilerinin de her hususta kadronun yanında olacağını söyledi.

Galip Demirel Spor Kulübü Lideri Hamit Kapan ise dayanaklarından ötürü teşekkürlerini söz etti.

Başkan Üstündağ, idmanı ziyaret etti

Bu ortada, Voleybol Federasyon Lideri Akif Üstündağ ile As Lider Ahmet Göksu, Galip Demirel Spor Kulübünün Malatya Tecde Spor Salonunda yapılan idmanını ziyaret etti. Kulüp yöneticileri ile birlikte idmanı izleyen Üstündağ ve Göksu, idman sonrası, kulüp yöneticileri ve atletlerine muvaffakiyetlerinin devamı temennisinde bulundu. Kulüp Lideri Hamit Kapan ile ekip kaptanı Berna Apa, idmanlarını ziyaretinden ve verdikleri dayanaklarından ötürü teşekkür etti.

Malatya Galip Demirel Spor Kulübü voleybol grubu, bugüne kadar ligde oynadığı 8 maçın tamamını kazandı. – MALATYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu