Haber

Demet Akalın, Sultans of the Net’in Eski Antrenörü Guidetti’yi Bir Kez Daha Eleştirdi

Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın eski teknik direktörü Giovanni Guidetti’ye tepkisini, Uluslar Ligi’ndeki muhteşem performansıyla turnuvanın en iyi liberosu seçilen Gizem Örge aracılığıyla dile getirdi.

A Milli Bayan Voleybol Takımı’nın Milletler Ligi’ndeki başarısı tüm Türkiye’yi olduğu gibi Demet Akalın’ı da gururlandırdı. Ancak Akalın’ın bu gururu, eski teknik direktör Guidetti’ye tepkisini gizlemesine engel olmadı.

Akalın, turnuvadaki göz kamaştıran performansıyla adından söz ettiren Gizem Örge’nin başarısı için Guidetti’yi eleştirdi.

Gizem Örge, Guidetti’nin kararı nedeniyle bir süre A Milli Takım’da yer almadı.

İtalyan teknik direktörle sezon başında ayrılmasının ardından kadronun başına Santarelli getirildi. Santarelli, grubun ilk turunda Gizem Örge’ye bir kez daha şans verdi.

Santarelli’nin takıma yaptığı çağrıyla parladı.

Uluslar Ligi’ndeki şampiyonlukta takımına çok önemli katkı sağlayan 30 yaşındaki voleybolcu, en iyi libero ödülünü alarak oynayamadığı günlerin acısını adeta üzerine çekti.

Performansı çok konuşuldu.

En iyi libero ödülü ile herkesin sevgisini bir kez daha kazanan Gizem Örge’nin önceki turnuvalarda neden yer almadığı tüm taraftarlar tarafından merak edildi.

Demet Akalın’ın paylaşımı ⬇️

Ünlü sanatçının paylaşımı genel destek aldı.

Twitter paylaşımına birçok kullanıcı destek verdi. Elbette Guidetti’ye yenilmemesi gerektiğini hatırlatanlar da oldu. Demet Akalın, Guidetti’nin geçtiğimiz yıllardaki performansına yaptığı yorumlarla gündeme gelmişti.

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

sehzadelerajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu