Yaşam

‘Gülay Uyar’la Aşk Sohbetleri’

Gülay Uyar’ın tango eşliğinde “Geceyle Gündüzün Dansı” adlı gösterisi 23 Eylül Cumartesi günü Ataşehir Duru Tiyatrosu’nda seyirciyle buluşacak. 2013 yılında başladığı kişisel farkındalık çalışmalarını profesyonel hayatıyla eş zamanlı olarak sürdüren Gülay Uyar, partner ilişkilerini ele aldığı programında bireyler arası ilişkiler ve onların koşulsuz sevgisinden bahsederken izleyicilerle eğlenceli bir interaktif sohbet gerçekleştirecek. tango eşliğinde.

Tango dansıyla birleşecek bu gösteride Gülay Uyar, kendini ve hayatı sevmenin birçok alanında uyum içinde ilerlemenin püf noktalarını anlatacak. İzleyiciyle interaktif bir buluşma sağlayacak bu performans, partner ilişkilerine, cinselliğe bakış açımıza ve karanlık taraflarımıza ışık tutacak. Mitolojik bir hikayeye dayanan gösteride, erkeklerin koşulsuz sevgiyle kadınsı yönlerinin farkına varmalarına tanık olacağız.

Gece ile Gündüzün Dansı; “Dişil ve eril enerji dediğimiz şey nedir?”, “Günlük hayatımızdaki örnekleri nelerdir?” Sorulara dayanarak içimizdeki dişil ve eril olanı nasıl hizalayacağımız ve sağlıklı bir ilişkiyi nasıl sürdüreceğimiz konusunda bize rehberlik edecektir. Gülay Uyar, bu sergisinde dünyaya tohum olarak düşme yolculuğundan bu yana bilimin getirdikleriyle kadınlık ve erkeklik ilkelerinin nasıl buluştuğunu fark ettirecek.

23 Eylül Cumartesi günü saat 20.30’da Ataşehir Duru Tiyatrosu’nda seyirciyle buluşacak gösterinin biletlerini ateligo.com’dan satın alabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu