Haber

Hendek Melek Nişancı, Bakan Yardımcısı Huzurevi Sakinleri Rıdvan Duran’ı Ziyaret Etti

Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran’ı makamında ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Duran, “Milli değerlerimizin geleceğe taşınmasına vesile olan yaşlılarımız baş tacımızdır.”

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinlerini Bakanlıkta ağırladı. Ziyarette Bakan Yardımcısı Duran’a, Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri adına, Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri adına Şakir Alimoğlu’nun “Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Hendek Huzurevi Sakinleri” yazılı plaket takdim edildi. huzurevinde çalıştı ve birçok ünlü sanatçıya besteler yazdı.

Plaket için teşekkür eden ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rıdvan Duran, “Milli değerlerimizi geleceğe taşımamıza yardımcı olan yaşlılarımız baş tacımızdır. Devlet olarak her zaman vatanımızın yanında olduk. Bundan sonra da aynı şekilde onların yanında olmaya devam edeceğiz.” Hatıra fotoğrafı çekimiyle sona eren ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yapan Duran, “Bugün bakanlığımız bünyesinde Hendek Melek Nişancı Huzurevi’nde büyüklerimizle buluştuk. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, kendilerine teşekkür ediyorum. Hayat boyu tecrübelerinden yararlandığımız tüm büyüklerimize saygılarımı sunuyorum.” verilmiş. – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu