Haber

Karatay Belediyesi Kapalı Tenis Kortu İnşaatı Devam Ediyor

Karatay Belediyesi tarafından ağustos ayında temeli atılan Karatay Belediyesi Kapalı Tenis Kortu’nun inşaatı devam ediyor.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, temeli Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde atılan tesisin 4 bin 915 metrekare arazi üzerinde 2 bin 916 metrekare alan üzerine inşa edileceğini belirtti.

Tesiste 3 adet tenis kortunun yanı sıra soyunma ve dinlenme odaları, kafeterya, teras ve otopark alanının bulunacağını belirten Kılca, şöyle konuştu:

“Karatay Belediyesi olarak görevi devraldığımız günden bu yana ilçemizin vizyonuna yakışır projeleri hayata geçiriyoruz. ‘Önceliğimiz gençlerimiz, önceliğimizdir’ diyerek her zaman spora, sporcuya ve gençlerimize birçok yatırım yapıyoruz. Sporun gücüne inanıyoruz ve gençlerimizin sporla yetişmesi için büyük çaba harcıyoruz.” Ulubatlı Hasan Mahallemizde temelini ağustos ayında attığımız Kapalı Tenis Kortu, tamamlandığında her biri milli ve manevi değerlere sahip başarılı sporcuların yetişeceği keyifli bir tesis olmasının yanı sıra kaliteli spor yapma imkanı da olacaktır. hizmete giriyor. Şehrimizin en büyük kapalı tenis kortu zaten ilçemiz, şehrimiz ve tüm tenis severler için güzel bir tesis. Keşke olsaydı.”

doganhisarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu