Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre O-4 Otoyolu Adapazarı Kavşağı karayolu katılım kollarında üst yapı yenileme çalışması yapılacak. Bu nedenle çalışmalar sırasında D-100 devlet yolundan karayoluna girişler kapatılacaktır.

Anadolu Otoyolu Kaynaşlı Kavşağı’nda aydınlatma direklerinin değişmesi nedeniyle Ankara yön ayrımı şubesi hariç diğer iştirak ve ayırım şubeleri araç trafiğine kapatılacak. Bu kavşağı kullanarak İstanbul ve Ankara istikametine gitmek isteyen sürücüler Abant ve Düzce kavşaklarına yönlendirilecek.

Milas-Söke yolunun 32-36. Kilometrelerce yapılan üst yapı çalışmaları nedeniyle trafik akışı aynı yönde sol şeritten kontrol ediliyor.

Trabzon-Gümüşhane yolunun 30’uncu kilometresindeki heyelan nedeniyle ulaşım Trabzon-Gümüşhane’den bölünmüş yolun iki yakasında da devam ediyor.

TAG Karayolu Gaziantep Batı-Gaziantep Kuzey kavşakları 8-12. Köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Gaziantep istikametinden çift yönlü ve kontrollü bir şekilde devam ediyor.

Sinop-Samsun yolunun 11’inci kilometresinde heyelan iyileştirme çalışmaları nedeniyle kontrollü ulaşıma izin veriliyor.

Malatya-Sivas yolu 30-33. Kuruçay Köprüsü’ndeki çalışma nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Elazığ-Bingöl il sınırı-Bingöl yolu 27-30. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Şanlıurfa-Akçakale yolunun 1-5. Kilometrelerce trafikte yapılan çalışmalar nedeniyle trafik akışı sağ şeritte devam ediyor.

Sivas-Ulaş yolu 3-5. TCDD ile ilgili duvar çalışmaları nedeniyle sürücülerin Kayseri istikametinde trafik işaret ve levhalarına dikkat etmesi gerekiyor.

haber-halfeti.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu