Haber

MasterChef’te Sergen’in sözleri Mert’i kızdırdı

TV8 ekranlarının sevilen programı MasterChef All Star’da heyecan tüm hızıyla devam ediyor.

Dün akşamki bölümde yeni takımlar belli oldu.

MasterChef All Star’da kaptanı belirleyen iş pompa oldu.

Şefler yarışmacılardan kendilerine en uygun pompayı yapmalarını istedi.

Takımlar emindi

Kaptan adayları ise 25 pompayı 45 dakikada üretmeye çalıştı.

Şeflerin değerlendirmesinin ardından en başarılı bulunan Sergen mavi takımın kaptanı oldu.

Sergen, kırmızı takım kaptanı olarak MasterChef’e yeni katılan Barbaros’u seçti. Yarışmacılar tek tek takımlara davet edilirken, Rıfat ve Mert son 2 sırada kaldı. Sergen’in Rıfat’ı seçmesi üzerine Mert kırmızı takıma gitti.

“5 haftadır Mert’i alıyorum, Mert’i zorla aldırdım”

Çavuş, “5 haftadır Mert alıyorum. Mert’i aldırmak için zorladım. Olmayınca olmuyor. Kişisel bir durum değil profesyonel düşündük. Giderse yine başımız derde girer. çembere. Sana tek kelime demedim. Paylaştığın yazıyı gördüm”söz konusu.

Son seçilen Mert yaptığı açıklamada, “Kimseye yük olmak istemiyorum öncelikle çünkü Sergen yük olur dedi. Yazıklar olsun! Telaffuzlarınızdan rahatsız oldum.”ifadelerini kullandı.

“Bundan sonra benim hakkımda hiçbir şey hakkında yorum yapma”

Yeni bölüm fragmanında yarışmacıların stüdyo çıkışı arka odaya geldiği görüldü. Öfkeli bir giriş yapan Mert, “Senden tek bir isteğim var. Bundan sonra benim hakkımda yorum yapma. Yazdıklarım seni ilgilendirmez.”açıklama yaptı

Mert’in paylaşımıyla ilgili açıklama yapan Dilara, “Mert, ana takıma geldiğim gün benim hak etmediğimi onun hak ettiğini ima eden bir paylaşım yaptı. Bence böyle şeyler yapılmamalıydı. Ben böyle başarılı olmaya devam edeceğim, diğerleri konuşsun.” .”sitenizde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu