Haber

Melek Mosso Silivri’deki Kurtuluş Günü etkinliklerinde sahne aldı

Cumhuriyetin 100’üncü yılı ve Silivri’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 101’inci yıl dönümü nedeniyle SİLİVRİ’de çeşitli etkinlikler düzenlendi. Bu etkinlikler kapsamında ünlü müzisyen Melek Mosso sahne aldı. Güzel müziğini seslendiren Mosso, kurtuluş sevincini hayranlarıyla paylaştı.

Silivri Festival alanında sahne alan Melek Mosso, söylediği müziklerle Silivrililere unutulmaz bir gece yaşattı. Silivri kıyısındaki festival alanını dolduran binlerce vatandaş, müziğe eşlik ederek eğlendi.

Sahne öncesi duygularını dile getiren Melek Mosso, “Bu gece Silivri’nin 101. Kurtuluş Günü’nü kutluyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılını da hep birlikte kutlayacağız. Heyecan verici ve güzel bir akşam olacağına inanıyorum. İlk meydan konserim” Silivri ve Silivri’de “İnsanlarla buluşmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Ekrem İmamoğlu, konser öncesi yayınladığı mesajda, “Türkiye’mizin 100’üncü yılını İstanbul’da hep birlikte çok görkemli bir şekilde kutladık. Bugün Silivri’nin işgalden kurtuluşunun 101’inci yılını kutluyoruz. Umarım yanınızda oluruz.” Bu akşam sevgili Melek Mosso’nun şarkıları eşliğinde Cumhuriyetin 100. yılını ve Silivri’nin kurtuluşunu hep birlikte kutlamayı çok isterdim.Önceden planladığım programlar nedeniyle aranızda olamadığım için çok üzgünüm. Bir daha Silivri’nin veya Türkiye Cumhuriyeti’nin herhangi bir yerinin işgal altında görülmesini istemiyorum. “Şehrimizi sonsuza kadar koruyacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu