Haber

Ordu Valisi Tuncay Sonel Halk Günü Toplantısında Vatandaşların Taleplerini Dinledi

Ordu Valisi Tuncay Sonel, her hafta sistemli bir şekilde düzenlediği ‘Halk Günü’ toplantısında kendisiyle tanışmak isteyen vatandaşları dinliyor, talepleri analiz ediyor.

Halk günü toplantısına katılan 493 vatandaşı dinleyip, dertlerini not alan Vali Sonel, başta sosyal yardım olmak üzere iş, sağlık, eğitim ve yol taleplerini yerine getirdi, gerekli gördüğü konularda ilgili kurum yöneticilerine talimat verdi.

Her bayram gününde olduğu gibi deprem bölgesinden gelen vatandaşları, yetimleri, engelli aileleri, yaşlıları, çocukları ve sağlık sorunu olan vatandaşları bekletmemeye özen gösteren Vali Tuncay Sonel, her zaman insanlara devletin sıcaklığını ve şefkatini göstermeye çalıştıklarını söyledi. Vali Sonel, “Devletimizin imkanları ve hayırsever dostlarımızın katkılarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza alışveriş kartı, nakit yardımı, sağlık yardımı, tedavi giderleri başta olmak üzere her türlü yardımı yapıyoruz.

Toplantıya katılan ve 15 yıldır işitme sorunu yaşayan 67 yaşındaki Pembe Erbaş, Vali Sonel’e işitme cihazı alıp tedavi ettirdiği için teşekkür etti. – ORDU

hanihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu