Haber

Seyhan Belediyesi Yaz Futbol Okulu İle Amatör Spor Kulüplerini Destekliyor

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, amatör spor Kulüplerine çok değer verdiklerini ve temellerinin her geçen gün artarak devam ettiğini söyledi. Önder Akay, ilçede faaliyet gösteren amatör spor kulüpleri ile iş birliği içinde yaz futbol okulu açarak geleceğin yıldız futbolcu adaylarını sergilediklerini kaydetti.

Seyhan Belediyesi Spor Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen spor okullarının farklı branşlarda yıl boyunca kesintisiz devam ettiğini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, şunları söyledi:

“Amatör spor kulüplerimizle birlikte düzenlediğimiz yaz futbol kurslarını bu yaz aktivite programımıza ekleyerek geleceğin yıldız futbolcularının yetişmesine katkı sağlıyoruz. Antrenman yapan çocuklarımızın her türlü malzeme ihtiyacını karşılıyoruz. Görev başında olan antrenörlerimize emekleri için teşekkür ederiz.Bu tür etkinliklerimiz her yaz artarak devam edecektir.”

Başkan Akay, amatör spor kulüplerinin temsilcilerini de davet ederek, “Altyapıya büyük önem verin. Başarıya ulaşmak daha kolay olacaktır. Bunun için her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu