Yaşam

Yargı Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Yargı 63. Bölüm Fragmanı ve Final Bölüm Özeti

Ekranların başarılı yapımlarının ortasında yer alan Yargı, dönem finali yapmaya hazırlanıyor. 2 dönemi geride bırakan dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alıyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekrana kilitleyen Kıyamet dizisi final bölüm fragmanı 7 Mayıs Pazar günü yayınlanacak. İşte Kıyamet 63. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

19 Eylül 2021’de Kanal D’de yayınlanan Ay Yapım’ın Yargısı dizisinin ilk bölümü 7 Mayıs Pazar günü sezon finali yapacak.

İşte Kıyamet 63. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Serinin son bölümünde; Parla’yı bulmak için harekete geçen Ceylin’in dünyası, Ilgaz’ın acı haberini Eren’den alınca yıkılır.

Yapmadığı bir şeyle suçlanan Ceylin, Ilgaz’ın çilesini çekerken kendini aklamaya çalışır.

Yekta kendini yeniden bir cinayet soruşturmasının içinde bulurken Ömer’in planları yolunda gitmektedir. Ceylin, hayatın kırılma noktasında öğrendiği bilgilerle hayata tutunur.

Dizinin yeni bölümünde Çınar, işlemediği bir kabahatten yargılanan Ceylin’i görmeye geliyor ve Ilgaz’ı gömeceklerini söylüyor.

Ilgaz’ın ölümü herkesi mahvederken Ceylin hapishanede bu acıyla baş etmeye çalışır. Metin ve Çınar ise Ilgaz’ın ölümünün ardından kendilerini başka bir sınavın içinde bulurlar.

Ilgaz’ın cenazesine gidemeyen ve onunla vedalaşamayan Ceylin, güzel anılarla teselli edilir.

İşte Yargı 63. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu