Ekonomi

BYND Cannasoft 7 milyon dolarlık halka arz fiyatı belirledi

ASHKELON, İsrail ve VANCOUVER, British Columbia – İsrail merkezli bir yazılım ve kenevir şirketi olan BYND Cannasoft Enterprises Inc. (Nasdaq:BCAN) (CSE:BYND), ücret ve masraflardan önce yaklaşık 7 milyon dolar toplamayı hedefleyen yazılı halka arzının fiyatını açıkladı. Arz, her biri 0,06 $ fiyattan 116 milyondan fazla birimden oluşuyor ve önceden fonlanmış varantlar için 0,0599 $’lık bir alternatif bulunuyor.

Arzda satılan her bir birim, bir adi hisse veya bir adi hisse satın alma varantının yanı sıra gelecek tarihlerde daha fazla hisse satın almak için ek varantlar içermektedir. A Serisi Varantların kullanım fiyatı hisse başına 0,09 ABD dolarıdır, hemen kullanılabilir ve ihraçtan 30 ay sonra sona erer. Yine hemen kullanılabilen B Serisi Varantların fiyatı hisse başına 0,102 $’dır ve ihraçtan 60 ay sonra sona erecek şekilde daha uzun bir ömre sahiptir.

Aegis Capital Corp’a fazla tahsisatı karşılamak üzere ek menkul kıymetler satın almak için 45 günlük bir opsiyon verildi ve bu da potansiyel olarak toplam geliri artıracak.

Arzın, standart kapanış koşullarına bağlı olarak 14 Mart 2024 civarında kapanması bekleniyor. BYND Cannasoft net geliri genel kurumsal amaçlar ve işletme sermayesi için kullanmayı planlamaktadır.

Aegis Capital Corp. arzın tek kayıt yöneticisi olarak görev yapmakta olup, çeşitli hukuk müşavirleri hem şirkete hem de Aegis’e yardımcı olmaktadır.

Arz, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yapılan ve 11 Mart 2024 tarihinde yürürlüğe giren bir tescil beyanını takip etmektedir. Arzın ayrıntıları SEC’in web sitesindeki nihai izahnamede yer alacaktır.

BYND Cannasoft, CRM yazılımı Benefit CRM ile tanınıyor ve tıbbi kenevir endüstrisine özel yeni bir platform geliştiriyor. Ayrıca şirket, CBD yağı kullanan bir tedavi ürünü olan EZ-G cihazı üzerinde çalışıyor ve yasal onayları bekliyor.

Bu haber bir basın açıklamasına dayanmaktadır ve yatırım eylemleri önermeden şirketin teklifi hakkında bilgi vermektedir.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu