Haber

Sinem Ünsal, Berk Cankat’a Aşık Olduğu İddialarına Yanıt Verdi Elele Göründü!

‘Mucize Doktor’ dizisiyle adından söz ettiren Sinem Ünsal ve oyuncu Berk Cankat geçtiğimiz günlerde kameralara yakalandı. Sinem Ünsal, aşık oldukları iddialarına katıldığı bir partide yanıt verdi.

Gelin detaylara birlikte bakalım.

Mucize Doktor dizisinde hayat verdiği Nazlı karakteriyle yıldızı parlayan başarılı oyuncu Sinem Ünsal’ın özel hayatı son dönemde merak konusu oldu.

Geçtiğimiz günlerde Sinem Ünsal ve meslektaşı Berk Cankat’ın el ele görüntüleri sosyal medyada anında yayılırken, “sevgililer mi?” sorusunu akıllara getirdi.

Magazin gündemini sarsan bu haberin ardından Bodrum’da gittikleri derginin düzenlemesinde iş birliğinin geçen ay sonunda başladığı öğrenildi.

Habertürk’ten Atakan Makar’ın haberine göre; Sinem Ünsal, geçtiğimiz günlerde başladığı alaka düzeyiyle ilgili sorulara katıldığı bir partide açıklık getirdi.

“Birbirimizi önemsiyoruz. Tatlı bir ilişki başlattık. Berk bana çok iyi geliyor. Onun için iyi hissediyorum, beraberiz. Eskiden tanışırdık. Daha çok vakit geçirdikçe bir ilişkiye başladık.” o bitirdi

Son olarak Gizli Saklı dizisinde izlediğimiz Sinem Ünsal’ın yeni sevgilisi Berk Cankat’ı sevilen dizi Atatürk dizisinde hayat verdiği Ali Fuat Cebesoy rolünde izleyeceğiz.

Bu çifti beğendiniz mi? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu