Yaşam

Tuğçe Tayfur 4 Aylık Aşkıyla Evlendi

Usta sanatçı Ferdi Tayfur ve Necla Nazır çiftinin kızı Tuğçe Tayfur, özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Eski sevgilisi Burak Kalfa ile tehdit, şantaj ve şiddetten yargılanan Tuğçe Tayfur, 4 ay önce aşk yaşamaya başladığı Muhammet Aydın ile evlendi. Düğünden bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Tayfur’un “Aslan Koca” şarkısını koyması dikkat çekti.

“BUNU YAPMAM İSTERSEN BENİMLE KALACAĞIM”

Necla Nazir ve Ferdi Tayfur, Sivas’ta evlenen kızlarının düğününe katılmadı. Aşk evliliği yaptığını söyleyerek törenden kareleri de peş peşe Instagram hesabından yayınladı. Müzisyen Tuğçe Tayfur, e-Devlet’te değişen soyadını gösteren bir fotoğrafa “Aslan koca” şarkısını ekledi ve “Bunu yapmasaydım içeride kalacaktım” notunu düştü.

“TUĞCE AYDIN’A MERHABA DİYELİM”

Evlendiğini dün Instagram hesabından duyuran Tayfur, “Ne kadar plan yaparsak yapalım sonunda Allah diyor. Seni çok seviyorum Kocam. Tuğçe Aydın’a merhaba diyelim canlarım. Allah herkese nasip etsin. Kim ister.Yanımda olduğun her gün için teşekkür ederim.Üzerimdeki beyaz elbisenin benim için çok ama çok kıymetli bir yeri var.Annem bu elbise ile sohbete gitti.Soranlara “Söyledi” Allah’ın sözü, peygamberimizin sözü, o yüzden rastgele bir yerden alınan bir elbiseye etiket koyamam” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu